İade ve Değişim

 

Değerli Müşterimiz, İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde aşağıdaki İADE ve DEĞİŞİM uygulamalarımız geçerlidir:

 

1. Siparişiniz size ulaştıktan sonra 14 gün içinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları iade paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

 

2. İade taleplerinde kargo bedeli müşteri tarafından karşılanır(gönderiminizi UPS kargo ile karşı taraf ödemeli olarak yapabilirsiniz. Diğer kargo şirketleri ile yapılacak olan karşı taraf ödemeli gönderiler teslim alınmamaktadır.) Ürün iadenizi anlaşmalı fiyattan ödeyebilmeniz için UPS Kargo cari kodumuz (69YR26) şeklindedir.

 

İade Adresimiz: Mehmet Akif ERSOY Mahallesi Anadolu Bulvarı B Blok No:63B/5 Yenimahalle ANKARA

 

3. Değişim işlemlerinizi faturanızla birlikte sadece mağazalarımızdan, 30 gün içinde gerçekleştirebilirsiniz. (Mağazalarımızda faturasız işlem gerçekleştirilmemektedir.) Online mağazamızda değişim yapılmaz, beğenmediğiniz ürünü UPS Kargo ile karşı taraf ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Almak istediğiniz yeni ürün için yeni bir alışveriş yapmanız gerekmektedir.

 

4. Online satışta yapılan kampanyalarda (1 alana 1 bedava, 3 al 2 öde, sepette %10 indirim vb.) satın aldığınız ürünlerden herhangi birisini iade ettiğinizde, kampanya koşulları bozuluyor ise kalan ürünler kampanyasız fiyatlardan değerlendirilip, kazandığınız indirim hakkı iade tutarından düşülecektir.

 

5. Fatura üzerinde yer alan iade bölümünü doldurmalısınız.

 

6. İade gönderimleriniz için UPS Kargo Kurye Rezervasyon telefon numarası 444 00 66'dır.

 

7. İade gönderilen ürün/ürünler tarafımıza ulaşana kadar sorumluluk müşterimize aittir. Bu yüzden UPS Kargo tarafından verilen gönderi kodunu talep etmeli ve saklamalısınız. Paketiniz bize ulaştığı andan itibaren yedi (7) gün içerisinde iade edilir.

 

8. Kredi kartınıza yapacağımız iadenin ekstrenize yansıma süresi çalıştığınız bankaya bağlı olarak değişmekte olup, yaklaşık 3 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Bu sürenin uzaması durumunda bankanız ile irtibata geçiniz.

 

9. Ödeme şekli "Kredi Kartı" ile yapılan işlemlerde geri ödeme sipariş verilen kredi kartına, alışveriş yaparken seçtiğiniz ödeme tipi ile (tek çekim ya da taksitli olarak) yapılacaktır.

 

 

Keyifli alışverişler dileriz.

Matilla Online Alışveriş Ekibi